logo

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Aslider Vinç olarak piyasaya lider bir konum ile giriş yapmış bulunmaktayız. Vinç kiralama sektörü son dönem inşaat alanında yaşayan gelişmeler sayesinde artık oldukça önemli bir hale gelmiştir. Firmamız da bu önem doğrultusunda size hizmet sağlamak için yola koyulmuştur. Bu amaç doğrultusunda firmamız 2017 yılında kurulmuştur.

Kısa süre önce kurulan firmamız; bu kısa süre içerisinde rakiplerini geride bırakmayı başarmıştır. Sitemizi incelediğinizde yaptığımız çalışmaların ne kadar müşteri memnuniyetine neden olduğunu görebilirsiniz. Bu sayede de rakip firmaları geride bırakarak kendimizi önemli bir yer açmayı başarmış bulunmaktayız.

Vinç kiralama, iş makinelerine ulaşım noktasında önem arz eder. Biz de bu önem doğrultusunda size pek çok vinç kiralama hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetler içerisinde en fazla dikkat çeken sepetli vinç kiralamadır. Çünkü sepetli vinçler uzunlukları sebebi ile yüksek binalarda oldukça tercih edilir. Bu sayede kişiler diledikleri yükseltilere, eşya kaldırma olanağına elde eder. Bu sayede de iş alanlarında çalışanın güvenliği sağlanır ve insan gücüne oldukça önemli bir alternatif güç sağlanmış olur. Binaların dış cepheleri için yapılacak işlemlerde oldukça tercih edilir. Bu sayede önceden zorlanan pek çok iş günümüz teknolojisi sayesinde oldukça kolay bir hale gelmiştir. Firma olarak bu iş kolaylığına hemen ulaşmanızı desteklemekteyiz. Bu nednele de vinç kiralama konusunda pek çok değişik hizmetler ile size yardımcı olmaktayız.

Firmamızın sizlere sunduğu vinç kiralama hizmetleri arasında sepetli platform hizmetidir. Özellikle bina dış cepheleri ile ilgili herhangi bir müdahale ihtiyacı doğduğunda firmamız size yardım eder. Bu hizmetimiz sayesinde artık yüksek katlı binalara ulaşmak oldukça kolay bir hal almıştır. Bu nedenle de iş alanlarının vazgeçilmez makineleri arasında sepetli platformlar yerini almıştır. Özellikle inşaat alanındaki çalışanların yüksek bir yere çıkarılması sırasında güvenlik hat safhada olmalıdır. Çünkü sabit bir vinç bu noktada önem taşır. Sepetli platformlar bu noktada hem çalışanların hem de işverenin içini rahatlatan bir yapıdadır. Sepetli platformlar sadece işçilerin taşınması için kullanılmaz. İhtiyaç duyduğunuz her ağırlıktaki eşyaların belirli bir yükseltiye ulaşmasında önem taşır.

Vinç kiralamada en fazla tercih edilen örümcek vinç kiralama hizmetlerine de firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Çünkü örümcek vinçler kolay hareket kabiliyeti ile istenilen alana ulaşabilme olanağı sağlar. Bu sayede de iş alanlarında olmazsa olmaz makineler arasındadır. Örümcek vinçler her biri 3 metre uzunluğundaki 4 ayağa sahiptir. Bu görüntüsü nedeni ile ona örümcek adı verilmiştir. Her bir alana son derece kolay bir şekilde ulaşır. Üstelik örümcek vinçler uzaktan kumanda ile çalışır. Bu sayede de istenilen her durumda kişilere son derece büyük güvenli iş olanağı sunar. Uzaktan kumanda ile yön belirtilmesi asla çalışan kazalarına sebebiyet verdirmez.

Örümcek vinç kullanımı özellikle hava şartlarının olumsuz olduğu durumlarda kullanılır. Örneğin çok rüzgârlı havalarda vinç kullanımı pek mümkün olmamaktadır. Anca örümcek vinçler bu olanaksızlığı ortadan kaldırır. Ayaklarını açık bir şekilde açarak yere sabitlenir. Bu sayede de yükselti içerisinde iken asla rüzgârdan etkilenmez.

Aslider Vinç olarak sunduğumuz bir diğer hizmetimiz ise makaslı platform hizmetidir. Makaslı platformlar diğer vinç türleri kadar yükselti sağlayamayabilir. Ortalama olarak 3 metreden başlayarak 16 metreye kadar ki yükseltilerde iş görebilir. Ancak diğer vinç türlerinden çok daha ağır yükleri kaldırabilir. Bu nedenle de yükseltinin fazla olmadığı ancak taşınacak yükün çok fazla olduğu durumlarda en iyi kullanılacak vinç makaslı vinçlerdir. Ağırlığın önemli olduğu alanların başında inşaat sektörü gelir. Bu nedenle de makaslı platformlar daha çok inşaat sektörü için kullanılır.

Tüm bu hizmetler Aslider Vinç farkı ile size sunulur. Siz de dilediğiniz vinç kiralama olanağına firmamız aracılığımız ile sahip olabilirsiniz. İleri teknoloji ile donatılmış vinçler müşteri memnuniyetimizi arttırmada en önemli etmendir. Piyasada lider firma olarak sitemiz aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. İletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan 7 gün 24 saat hizmet sağlayan firmamıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca yine site üzerinde bizimle iletişime geçebileceğiniz mail bölümümüz bulunmaktadır. Bize mail attığınızda anında size ulaşarak; istediğiniz hizmetleri size sunabiliriz.

VİZYONUMUZ

Aslider Vinç olarak vizyonumuz vinç kiralama konusunda en iyi firma olmaktır. Bu konuda da güvenli adımlar ile ilerlemeye davam etmekteyiz. Aslider Vinç uzman bir ekip ile yoluna devam etmektedir. Uzman ekibimiz iş makinelerin kullanımı ve güvenliği konusunda oldukça donanımlıdır. Bu sayede de vinç kiralamak isteyen müşteriler hiçbir zorluk ile karşılaşmak durumunda kalmaz.

Vinç kiralama konusunda deneyimli çalışanlarımız iş güvenliği konusunda en güncel bilgilere sahiptir. Bu sayede size güvenli bir iş alanı yaratma konusunda oldukça tecrübe içerisinde bulunurlar. Hizmetlerimiz sayesinde tüm kiralayacağınız vinçlerde size gerekli olan güvenlik unsurlarını açıklarlar.

İş güvenliği özellikle iş makinesi kullanımında ayrıca önemli hale gelir. Bu konuda devlet sürekli güncel düzenlemeler içerisinde bulunmaktadır. Bu düzenlemelerin asıl nedeni ise çalışanların güvenliğini garanti altına almaktır. Firma olarak profesyonel personelimiz tüm bu güncel bilgileri fazlası ile takip etmektedir.

Personelimiz konusunda olduğu kadar makinelerimiz noktasında da son derece iddialı bir şekilde yolumuza devam etmekteyiz. Çünkü Aslider Vinç farkı ile sahip olabileceğiniz bu iş makineleri ileri teknoloji ile donatılmış ürünlerdir. Sizler için her türlü kolaylığı sağlayarak her durumda müşteri memnuniyeti ile anılan bir firma olmayı hedeflemekteyiz. Bu hedef doğrultusunda da sağlam adımlar ile yolumuza başlamış bulunmaktayız. Kısa sürede gerçekleştirdiğimiz başarılı hizmet sayesinde müşteri referanslarımızda artış meydana gelmiştir. Siz de firmamızı tercih ederek gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz iş makinelerine sahip olabilirsiniz.

Aslider Vinç olarak sürekli kendimizi ve vinç makinelerini yenileyerek size en iyi hizmeti ulaştırmayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda kendi elimizden gelen en iyi hizmet ile de size sunulabilecek en iyi hizmet ile karşınıza çıkıyoruz. Kısa süre içerisindeki müşteri memnuniyetimiz ölçüsünde de rakip firmalardan çok daha fazla hizmet hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Aslider Vinç kalitenin ve güvenin lider ismidir. Firmamızın kuruluş misyonu; size vinç kiralama konusundaki en iyi hizmeti sunmaktır. Sağlam adımlar içerisinde hedeflediğimiz bu misyonu gerçekleştiriyoruz. Müşteri referanslarımız sayesinde kısa sürede oldukça büyük hizmetler ile piyasada sağlam temeller üzerine oturmayı başarmış bulunmaktayız.

Vinç kiralama özellikle inşaat sektörü içerisinde oldukça önemli bir hizmettir. Firmamız piyasadaki bu eksikliğin farkına varmıştır. Bu nedenle de vinç kiralama konusunda müşterilerin beklediği hizmeti sunmaya odaklanmıştır. Kuruluşumuzun ilk aşamasından bu yana bu yol doğrultusunda kendimizi geliştirerek hareket etmekteyiz. Çünkü pek çok kişi bu sektörde vinç kiralama konusunda olumsuz durumlar ile karşılaşmaktadır. Ancak Aslider Vinç sizi bu olumsuzluklardan kurtaran bir firmadır. Dilediğiniz vinç kiralama hizmetine firmamız aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

Aslider Vinç olarak size sunduğumuz hizmetler: örümcek vinç kiralama, makaslı platform kiralama, sepetli platform kiralama ve sepetli vinç kiralamadır. Tüm bu hizmetlerimiz üstün teknolojik makineler ile sizin karşınızdadır. Aradığınız her türlü hizmet için vinç kiralamanın bir numaralı firması olan Aslider Vinç ürünlerini tercih edebilirsiniz.

makaslı platform
sepetli vinç