logo

DETAY

Sepetli platform kullanım alanına göre farklı boyutlara sahiptir. Genellikle taşıyacağınız eşyanın boyutu birbirinden farklıdır. Taşıyacağınız eşyanın boyutuna göre de seçmeniz gereken sepetli platform da birbirinden farklı olacaktır.

Sepetli platform kiralanırken; iş makinesinin boyutu önemlidir. Bu nednele de hangi boyutta makine kiralarsanız; fiyatı da o ölçüde değişiklik gösterecektir. Genel olarak üç farklı boyutta sepetli platform bulunur. Bunlar 18 metre, 27 metre ve 53 metre boyutlarıdır. Bu iş makine boyutları arasında da en fazla tercih edilen 27 metredir. Bu nedenle firmamız sizin mağdur olamamanız için çok tercih edilen 27 metre sepetli platformlardan 5 adet bünyesine getirmiştir.

Sepetli Platform

Sepetli platform, bir ağırlığı kaldırırken kullanılır. Bu nedenle de şantiye alanlarında en fazla tercih edilen iş makinesidir. İnsanlar işlerini kolaylaştırmak ve kısa sürede bitirmek için ağır eşyaları iş makineleri ile kaldırmayı tercih eder. Böylece de zamandan ve insan gücünden tasarruf edilmiş olur.

İş makinelerin şantiyelere girmesi sonrasında kişilerin yaşadığı iş kazaları da oldukça düşmüştür. Çünkü iş makineleri çalışanlar için oldukça güvenli bir çalışma ortamı sunar. Bu nedenle de iş makineleri kullanımı sonrasında istenmeyen kazalarda bir azalma olmuştur.

Sepetli platformların farklı boyutlarda olması çalışanlar için bir kolaylık oluşturur. Çünkü bu sayede daha hafif eşya taşıyacak olan kişiler büyük makineler ile uğraşmamış olur. Kendi taşıyacağı eşyaya göre makine kiralayarak işlerinde kolaylık elde eder.

Sepetli Platform Kiralama

Firmamız 5 adet 27 metre sepetli vinç platform makine ile size kiralama hizmeti sunar. Bu sayının fazla olması sebebi ile kiralanacak araçlarda herhangi bir şekilde ulaşılamaz durumu yaşamazsınız. Bu sayede dilediğiniz her durumda son derece kolay bir şekilde ulaşım olanağı elde edebilirsiniz.

Sepetli Platform Kiralama Fiyatları

Firmamız 27 metre boyundaki sepetli platformları uygun fiyatlar ile size sunar. Siz de bu sayede oldukça avantajlı seçeneklere sahip olabilirsiniz. Firmamızın bu ekonomik fiyat hizmetinden yararlanmak için telefon numaralarımız aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. Bu sayede size anında yardım ederiz.

makaslı platform
sepetli vinç