logo

DETAY

Sepetli platform ağırlık kaldırmada son derece önemli bir makinedir. Bu nedenle de iş alanlarının vazgeçilmez makineleridir. Sepetli platformların çeşitleri belirlenirken sahip olduğu boyut öne çıkar. Çünkü çok büyük bir eşyayı da yukarı kaldırmak isteyebilirsiniz. Ya da çok daha küçük bir eşyayı da yükseltmek isteyebilirsiniz. Bu iki durumda da kullanacağınız sepetli platform birbirinden farklı özellik gösterecektir.

18 Metre Sepetli Platform Makine

Daha küçük eşya taşımada 18 metre sepetli platform kullanmak kişilerin işlerini kolaylaştıracaktır. Siz de taşımanız gereken eşyalara göre seçeceğiniz sepetli platformlara sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Firma olarak size iş makineleri kiralama konusunda hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda da firmamız 3 adet 18 metre sepetli platform makineleri size sunmaktadır. Bu makineleri firmamızdan kiralayarak dilediğiniz iş alanınızda kolaylık sağlayabilirsiniz.

Sepetli Platform

Sepetli platformlar eşyaların güvenli bir şekilde kaldırılmalarına olanak sağlar. Bu sayede de istenilen durumlarda insan iş gücü kullanılmadan kolaylıkla iş gerçekleşmiş olur. Zaten iş makinelerinin de temel amacı budur. İş makineleri kişiler üzerindeki yükleri almak için tasarlanmıştır. Ayrıca çalışan güvenliğini de arttırıcı bir özelliğe sahiptir. Bu sayede de iş makinesi kullanarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Sepetli platform kullanırken çok ağır eşyaların kolaylıkla ve güven içerisinde taşındığına şahit olacaksınız. Belki günler alan işlemleriniz bu sayede birkaç saat içerisinde tamamlanacak. Bu durum sayesinde de oldukça kısa sürede işlerinizi tamamlayabileceksiniz.

Sepetli Platform Kiralama

Sepetli platform kiralama konusunda firmamız size yardım eder. Bu sayede de dilediğiniz boyuttaki sepetli platformlara sahip olabilirsiniz. 18 metre boyundaki sepetli platformlar firmamızda 3 adet bulunur. Bu sayede aynı anda pek çok kişinin kiralama olanağı oluşturabiliriz.

Siz de iş makinesi kiralamak için firmamızı arayarak uygun bilgilendirmeye sahip olabilirsiniz. 18 metre uzunluğundaki sepetli platform sayesinde işlerinizi son derece kolay bir şekilde bitirebilirsiniz. Üstelik bu boyut sayesinde daha ekonomik kiralama olanağına sahip olabilirsiniz. İş makinelerini kiralayacağınız günleri belirttiğinizde firma olarak size gereken tüm yardımı göstererek; işlerinizi kolaylaştırırız.

makaslı platform
sepetli vinç