logo

DETAY

Sepetli platform makinelerin yaygın kullanılması pek çok boyutu da beraberinde getirmiştir. Çünkü her iş alanında aynı oranda ve ağırlığında taşınacak eşya yoktur. Ayrıca bu taşınacak eşyaların yükseltileri de birbirinden farklıdır. Bu doğrultuda da uzunluğu değişen sepetli platform ürünlerinden kendinize en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Günümüzde sürekli olarak binaların boyları artmaktadır. Buna uygun iş makineleri piyasaya çıktıkça; bu boy uzunluğu daha da artış göstermektedir. Önceden bir ya da iki katlı olan binalar günümüzde gökdelenler haline gelmiştir. Bunun en önemli sebebi günümüz teknolojisinin gökdelenlere müdahale etmeye olanak sağlamasıdır.

Firmamız da yüksek binalarda işinizi kolaylaştıracak 53 metre sepetli platform ile size hizmet sağlar. Bu sayede dış cephe ile ilgili yapılacak her türlü müdahalede firmamızın size sunduğu iş makinelerini kiralayabilirsiniz.

Sepetli Platform

Sepetli platformlar, binaların dış cephelerine müdahale etmek için kullanılır. Bu nedenle de bina yapılırken ayarlanan şantiye alanında görmeye en fazla alışkın olduğumuz iş makinesi olarak sepetli platform karşımıza çıkar.

Bina yapıldıktan ve kullanıldıktan sonra da kimi durumlarda bina dış cephesine müdahale etmek gerekebilir. Özellikle günümüzde cam kaplı dış cephelerde bu müdahale daha sık karşımıza çıkar. Bu durumda da kişilere yardım sağlayacak makine olarak size hizmet sağlarız.

53 Metre Sepetli Platform Kiralama

Yüksek binalarda ihtiyacınız olan 53 metre sepetli platform makinelerine firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Bu makinenin 2 tane olması aynı anda birden fazla kişiye kiraya vermeye olanak sağlar. Böylece makineye ulaşamama durumunu ortadan kaldırırız.

53 Metre Sepetli Platform Makine Kiralama Fiyatları

53 metre sepetli platform kiralalama yaparken standart bir fiyat belirtmek mümkün değildir. Çünkü kiralayacağınız gün sayısı fiyatın belirlenmesinde oldukça önemlidir. Bu konuda uzun süre makine kiralamalarda büyük avantajlarımız karşınıza çıkar. Bu nedenle de günlük kiralama ile aylık kiralama arasındaki fiyatlar aynı değildir. Aylık kiralanacağı zaman kişilere kolaylık olanağı sunarız. Bu sayede 53 metre sepetli platform makinelerini işinizi bitirene kadar oldukça uygun fiyat ile kiralamış olursunuz.

makaslı platform
sepetli vinç