logo

BİZDENHABERLER
 • 3 Adet 18 Metre Sepetli Platform Makine Parkurumuza Girmiştir

  Sepetli platform ağırlık kaldırmada son derece önemli bir makinedir. Bu nedenle de iş alanlarının vazgeçilmez makineleridir. Sepetli platformların çeşitleri belirlenirken sahip olduğu boyut öne çıkar. Çünkü çok büyük bir eşyayı da yukarı kaldırmak isteyebilirsiniz. Ya da çok daha küçük bir eşyayı da yükseltmek isteyebilirsiniz. Bu iki durumda da kullanacağınız sepetli platform birbirinden farklı özellik gösterecektir.

  18 Metre Sepetli Platform Makine

  Daha küçük eşya taşımada 18 metre sepetli platform kullanmak kişilerin işlerini kolaylaştıracaktır. Siz de taşımanız gereken eşyalara göre seçeceğiniz sepetli platformlara sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

  Firma olarak size iş makineleri kiralama konusunda hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda da firmamız 3 adet 18 metre sepetli platform makineleri size sunmaktadır. Bu makineleri firmamızdan kiralayarak dilediğiniz iş alanınızda kolaylık sağlayabilirsiniz.

  Sepetli Platform

  Sepetli platformlar eşyaların güvenli bir şekilde kaldırılmalarına olanak sağlar. Bu sayede de istenilen durumlarda insan iş gücü kullanılmadan kolaylıkla iş gerçekleşmiş olur. Zaten iş makinelerinin de temel amacı budur. İş makineleri kişiler üzerindeki yükleri almak için tasarlanmıştır. Ayrıca çalışan güvenliğini de arttırıcı bir özelliğe sahiptir. Bu sayede de iş makinesi kullanarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

  Sepetli platform kullanırken çok ağır eşyaların kolaylıkla ve güven içerisinde taşındığına şahit olacaksınız. Belki günler alan işlemleriniz bu sayede birkaç saat içerisinde tamamlanacak. Bu durum sayesinde de oldukça kısa sürede işlerinizi tamamlayabileceksiniz.

  Sepetli Platform Kiralama

  Sepetli platform kiralama konusunda firmamız size yardım eder. Bu sayede de dilediğiniz boyuttaki sepetli platformlara sahip olabilirsiniz. 18 metre boyundaki sepetli platformlar firmamızda 3 adet bulunur. Bu sayede aynı anda pek çok kişinin kiralama olanağı oluşturabiliriz.

  Siz de iş makinesi kiralamak için firmamızı arayarak uygun bilgilendirmeye sahip olabilirsiniz. 18 metre uzunluğundaki sepetli platform sayesinde işlerinizi son derece kolay bir şekilde bitirebilirsiniz. Üstelik bu boyut sayesinde daha ekonomik kiralama olanağına sahip olabilirsiniz. İş makinelerini kiralayacağınız günleri belirttiğinizde firma olarak size gereken tüm yardımı göstererek; işlerinizi kolaylaştırırız.

  Ekim 29, 2017

 • 2 Adet 53 Metre Sepetli Platform Makine Parkurumuza Girmiştir

  Sepetli platform makinelerin yaygın kullanılması pek çok boyutu da beraberinde getirmiştir. Çünkü her iş alanında aynı oranda ve ağırlığında taşınacak eşya yoktur. Ayrıca bu taşınacak eşyaların yükseltileri de birbirinden farklıdır. Bu doğrultuda da uzunluğu değişen sepetli platform ürünlerinden kendinize en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

  Günümüzde sürekli olarak binaların boyları artmaktadır. Buna uygun iş makineleri piyasaya çıktıkça; bu boy uzunluğu daha da artış göstermektedir. Önceden bir ya da iki katlı olan binalar günümüzde gökdelenler haline gelmiştir. Bunun en önemli sebebi günümüz teknolojisinin gökdelenlere müdahale etmeye olanak sağlamasıdır.

  Firmamız da yüksek binalarda işinizi kolaylaştıracak 53 metre sepetli platform ile size hizmet sağlar. Bu sayede dış cephe ile ilgili yapılacak her türlü müdahalede firmamızın size sunduğu iş makinelerini kiralayabilirsiniz.

  Sepetli Platform

  Sepetli platformlar, binaların dış cephelerine müdahale etmek için kullanılır. Bu nedenle de bina yapılırken ayarlanan şantiye alanında görmeye en fazla alışkın olduğumuz iş makinesi olarak sepetli platform karşımıza çıkar.

  Bina yapıldıktan ve kullanıldıktan sonra da kimi durumlarda bina dış cephesine müdahale etmek gerekebilir. Özellikle günümüzde cam kaplı dış cephelerde bu müdahale daha sık karşımıza çıkar. Bu durumda da kişilere yardım sağlayacak makine olarak size hizmet sağlarız.

  53 Metre Sepetli Platform Kiralama

  Yüksek binalarda ihtiyacınız olan 53 metre sepetli platform makinelerine firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Bu makinenin 2 tane olması aynı anda birden fazla kişiye kiraya vermeye olanak sağlar. Böylece makineye ulaşamama durumunu ortadan kaldırırız.

  53 Metre Sepetli Platform Makine Kiralama Fiyatları

  53 metre sepetli platform kiralalama yaparken standart bir fiyat belirtmek mümkün değildir. Çünkü kiralayacağınız gün sayısı fiyatın belirlenmesinde oldukça önemlidir. Bu konuda uzun süre makine kiralamalarda büyük avantajlarımız karşınıza çıkar. Bu nedenle de günlük kiralama ile aylık kiralama arasındaki fiyatlar aynı değildir. Aylık kiralanacağı zaman kişilere kolaylık olanağı sunarız. Bu sayede 53 metre sepetli platform makinelerini işinizi bitirene kadar oldukça uygun fiyat ile kiralamış olursunuz.

  Ekim 29, 2017

 • 5 Adet 27 Metre Sepetli Platform Makine Parkurumuza Girmiştir

  Sepetli platform kullanım alanına göre farklı boyutlara sahiptir. Genellikle taşıyacağınız eşyanın boyutu birbirinden farklıdır. Taşıyacağınız eşyanın boyutuna göre de seçmeniz gereken sepetli platform da birbirinden farklı olacaktır.

  Sepetli platform kiralanırken; iş makinesinin boyutu önemlidir. Bu nednele de hangi boyutta makine kiralarsanız; fiyatı da o ölçüde değişiklik gösterecektir. Genel olarak üç farklı boyutta sepetli platform bulunur. Bunlar 18 metre, 27 metre ve 53 metre boyutlarıdır. Bu iş makine boyutları arasında da en fazla tercih edilen 27 metredir. Bu nedenle firmamız sizin mağdur olamamanız için çok tercih edilen 27 metre sepetli platformlardan 5 adet bünyesine getirmiştir.

  Sepetli Platform

  Sepetli platform, bir ağırlığı kaldırırken kullanılır. Bu nedenle de şantiye alanlarında en fazla tercih edilen iş makinesidir. İnsanlar işlerini kolaylaştırmak ve kısa sürede bitirmek için ağır eşyaları iş makineleri ile kaldırmayı tercih eder. Böylece de zamandan ve insan gücünden tasarruf edilmiş olur.

  İş makinelerin şantiyelere girmesi sonrasında kişilerin yaşadığı iş kazaları da oldukça düşmüştür. Çünkü iş makineleri çalışanlar için oldukça güvenli bir çalışma ortamı sunar. Bu nedenle de iş makineleri kullanımı sonrasında istenmeyen kazalarda bir azalma olmuştur.

  Sepetli platformların farklı boyutlarda olması çalışanlar için bir kolaylık oluşturur. Çünkü bu sayede daha hafif eşya taşıyacak olan kişiler büyük makineler ile uğraşmamış olur. Kendi taşıyacağı eşyaya göre makine kiralayarak işlerinde kolaylık elde eder.

  Sepetli Platform Kiralama

  Firmamız 5 adet 27 metre sepetli vinç platform makine ile size kiralama hizmeti sunar. Bu sayının fazla olması sebebi ile kiralanacak araçlarda herhangi bir şekilde ulaşılamaz durumu yaşamazsınız. Bu sayede dilediğiniz her durumda son derece kolay bir şekilde ulaşım olanağı elde edebilirsiniz.

  Sepetli Platform Kiralama Fiyatları

  Firmamız 27 metre boyundaki sepetli platformları uygun fiyatlar ile size sunar. Siz de bu sayede oldukça avantajlı seçeneklere sahip olabilirsiniz. Firmamızın bu ekonomik fiyat hizmetinden yararlanmak için telefon numaralarımız aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. Bu sayede size anında yardım ederiz.

  Ekim 29, 2017

makaslı platform
sepetli vinç